еМагазин

Tag : Mercedes-Benz

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Една од тајните на успехот на Mercedes-Benz за најдобра автомобилска марка во светот – М-Класа

Редакција
Далечната 1991 година, го означи почетокот на нови движења во светската економија, отворање нови пазари и забрзан технолошки напредок во сите сфери на општественото живеење....