еМагазин

Tag : Микро бит

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Манчевски се пошегува на негова „сметка“: Министерската функција те заглупавува

Редакција
Говорејќи на денешниот настан на промоцијата на проектот „Училишта на 21 век“, министерот за информатичко општество и администрација Дамјан Манчевски се пошегува на своја „сметка“....