еМагазин

Tag : Милена Атанасоска – Манасиева

Интервју ТОП СТОРИИ

Атанасоска-Манасиева, ИФФС: Проблемите во новинарството не треба да ги ставеме под тепих, туку да ги решаваме

Редакција
Од 31 октомври до 2 ноември годинава во „Кино Култура“ по третпат ќе се одржи Истражувачкиот филмски фестивал – Скопје. еМагазин разговараше со Милена Атанасоска-Манасиева, еден...