еМагазин

Tag : младенчиња

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Спасени три младенчиња волци

Редакција
Здружение за заштита на животни „Анима Мунди“, со помош на Државниот инспекторат за ловство, спаси три младенчиња волци. – Среќата не може да се опише кога ќе се спаси...