еМагазин

Tag : модели

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Еден и единствен – потполно новиот BMW Серија 1 пристигна во Македонија

Редакција
Спортски, кул, простран и елегантен, зачинет со свеж дизајн и најновите достигнувања од областа на комуникациските технологии, новиот ТHE 1 пристигна во продажниот салон на...
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Галерија) Женска колекција Geox за пролет/лето 2019

Редакција
Храбри форми, интересни детали, невообичаени комбинации и оригинална интерпретација на класиците се носечки во колекцијата на Geox за пролет/лето 2019. Брендот останува лојален на посветеноста...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Не дозволувајте љубовта Вас да ве освои, освојте ја Вие со Lisca

Редакција
Илјадници веќе знаат дека со Lisca најважните моменти од животот се незаборавни. Секој допир од ткаенината на нивните модели Ве води во друг свет, во...
Забава ТОП СТОРИИ

(Фото-галерија) Светските модели може да и позавидат на Каролина Гочева

Никола Осило
Една од најпознатите македонски поп-пејачки Каролина Гочева лесно може да изгради кариера и во светот на модата. Најдобар показател се неколкуте фото-сесии што ги објави...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Купи го лесно „фиат 500“: Моделите од семејството на „фиат 500“ со 0% учество

Редакција
Fiat Македонија започна кампања под мотото “Fiat Easy Buy”, која ви нуди единствени финансиски поволности за да набавите еден од новите модели на Fiat 500,...