еМагазин

Tag : Моделс ИН

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Македонката Елена Реи блесна во креациите на еден од најстарите и најдобри германски дизајнери Marc Cain

Редакција
Најбараниот топ-модел на „Моделс ИН“, Елена Реи во вторникот блесна во креациите на еден од најстарите и најдобри германски дизајнери Marc Cain во Берлин пред...
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Татјана Јанушева го краси престижниот американски моден магазин Pump, со фотографии од Санторини

Редакција
Татјана Јанушева (16 години) од Велес е новото лице на престижниот американски моден магазин Pump. Фотосесијата беше направена летово на прекрасниот остров Санторини со модната...
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Сандра Цветкова снима реклама за познатиот пијалок „7up“ во Лондон

Редакција
По неколку месеци поминати во Лондон, македонскиот модел Сандра Цветкова конечно ќе ја видиме во најновата реклама за познатиот освежителен пијалок „7up“. Инаку Цветкова со...
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Христијан Стојаноски-Крис преку моделингот ја „покори“ големата Индија

Редакција
Едно од новите лице и машки модели од модната агенција „Моделс ИН“ кои работат интернационално е Христијан Стојаноски – Крис. „Неочекувано брзо се случи неговиот...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Успешен и убав: Петар Костовски e синоним за вистински борец

Редакција
Во модниот свет постојано се случуваат неверојатни соработки, сведоци сме во последно време дека спортистите се повеќе рекламираат модни брендови и стануваат заштитни лица. Таквиот...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Модната агенција „Моделс ИН“ организира кастинг и курсеви за нови лица

Редакција
Косопственикот на модната агенција „Моделс ИН“ за „еМагазин“ информираше дека после четири години модната агенција започнува со кастинг и курсеви за нови лица. „Бидејќи имаше премногу...