еМагазин

Tag : мртва

ЖИВОТ

Актерката и поранешна градоначалничка Билјана Беличанец пронајдена мртва

Редакција
Од МВР потврдија дека актерката и поранешна градоначалничка на скопска Општина Кисела Водa, Билјана Беличанец (45) синоќа е пронајдена мртва. Порталот Сакам да кажам, неофицијално објави...