еМагазин

Tag : мускул

Интервју ТОП СТОРИИ

Не e точно дека подмочувањето е нормална работа за жените кои родиле

Никола Осило
Сакам да потенцирам дека квалитетот на живот на пациенти со инконтиненција е исклучително редуциран. Контакт со луѓе, контакт со внуци (ако се повозрасни), постои мирис...