еМагазин

Tag : наддавање

Бизнис ТОП СТОРИИ

Народната банка распродава лускузни автомобили

Никола Осило
Народната банка ќе изврши продажба на подвижен имот и тоа 2 патнички моторни возила марка „Форд Мондео“ и Ауди по пат на усно јавно наддавање закажано за...