еМагазин

Tag : наградна игра

БАШ НИ Е ЌЕФ

Нова наградна игра на „Макпетрол“ на програмата за лојалност „Верна“

Редакција
„Макпетрол“, како веќе докажана општеството одговорна компанија која е ориентирана пред се кон потрошувачите, и во 2019 година, четврта година по ред продолжува да ги...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Тројца најсреќни учесници на наградната игра на ЕВН добија iPhone 8

Редакција
Наградната игра на ЕВН за промоција на e-фактура заврши со извлекување на среќните добитници на 3 телефони iPhone 8. Стојанова Надица од Штип, Александар Цониќ...
Бизнис

Внимание: „Макпетрол“ реагира на лажна фејсбук-страница со лажна наградна игра

Редакција
Макпетрол АД ја информира јавноста дека фејсбук страната со име „Макпетрол Ултра“ не е официјална фејсбук страна на нашата компанија и нејзиниот креатор го злоупотребил...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Патувај на Малдивите со Стопанска банка а.д. Битола и Mastercard

Никола Осило
Патување за двајца на Малдивите, MacBook и iPhone 8plus се главните награди на наградната игра „STBBT MASTER MANIA“ што ја организираат Стопанска Банка а.д. Битола...