еМагазин

Tag : налепница

Бизнис ТОП СТОРИИ

Детален преглед: Какви субвенции се предвидуваат со измените на законот за возила?

Никола Осило
Во Собранието помина предлог законот за изменување и дополнување на законот за возила со кој се воведуваат и програми за субвенционирање на дел од трошоците...