еМагазин

Tag : нарко-тест

Македонија ТОП СТОРИИ

„Падна“ иницијатива за понеделнички доброволен нарко-тест за сите пратеници

Никола Осило
Независната пратеничка група од ВМРО – ДПМНЕ и Коалицијата за подобра Македонија денеска ќе поднесат иницијатива до Собранието, сите пратеници доброволно да направат тест за...