еМагазин

Tag : наствник

Локално

Наставник физички нападнал 14-годишен ученик во Скопје

Никола Осило
На 10.10.2019 во СВР Скопје, Н.И.(40) од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 10,30 часот додека бил во училиште неговиот 14- годишен син бил физички нападнат од...