еМагазин

Tag : Наташа Милева

Бизнис

Наташа Милева продаде 17.500 акции од „Уготур“

Никола Осило
„Уготур“ АД Скопје преку Македонската берза информира дека Наташа Милева продала 17.500 обични акции од друштвото и дека сега поседува 155.350 бични акции или 17,94...