еМагазин

Tag : навивач

Локално

Повреден навивач на кошаркарскиот натпревар Гостивар-Кожуф

Никола Осило
На 10.11.2019 во 21.00 часот во Полициската станица Гостивар, А.И.(35) од Гостивар пријавил дека околу 17.30 часот на кошаркарскиот натпревар Гостивар – Кожуф, што се...