еМагазин

Tag : некултура

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер „трка“ во коментари: „Повеќе луѓе искочија на скопски маратон отколку на гласање на претседателски избори“

Никола Осило
Голем број позитивни реакции за скопскиот маратон, но и негативни коментари за некултурните возачи кои нервозно свиреа и им го пресекуваа патот на маратонците има...