еМагазин

Tag : Нешнл географик

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Македонија на листата на „Нешнл географик“ помеѓу 28 држави кои мора да се посетат во 2019 година

Редакција
Светски познатиот „Нешнал географик“ во сторијата посеветена на тоа кои земји да ги посетите во 2019 година, ја сврстува и Македонија „Без разлика дали или не