еМагазин

Tag : Незир Чајани

Да помогнеме

(Видео) Таткото на 19-годишниот Незир бара помош за синот – бара болница за лекување надвор од државата

Редакција
19-годишниот Незир Чајани од Скопје пред пет месеци останал неподвижен, пренесува телевизијата ТВ 21. Тој со своите пријатели отишол на езерото Матка, но за жал,...