еМагазин

Tag : Николчo Стоилков

Македонија

Николчo Стоилков кандидат за градоначалник на Ново Село од ВМРО ДПМНЕ

Редакција
Николчo Стоилков е кандидат на ВМРО ДПМНЕ за градоначалник на општина Ново Село на изборите кои треба да да се одржат на 21 април, заедно...