еМагазин

Tag : нискобуџетна

Бизнис ТОП СТОРИИ

Визер ќе продолжи да лета од Македонија

Редакција
Нискобуџетната авкиокомпанија Визер беше избрана на јавниот повик за авиосообраќање во Република Македонија, кој, како што информираше на прес-конференција министерот за траспорт и врски Горан...