еМагазин

Tag : ноќен бар

Локално

Му удрил шише во глава во ноќен бар во Неготино

Никола Осило
Во Полициската станица Неготино вчера во 2.20 часот Т.Н.(23) од Неготино пријавил дека во ноќен бар лоциран на улицата “Ацо Аџиилов“ бил физички нападнат од...