еМагазин

Tag : ноќен клуб

Локално

Масовна тепачка во ноќен клуб во Марино

Никола Осило
На 15.06.2019 година околу 03.00 часот во Полициското одделение Петровец било пријавено дека пред ноќен клуб во с.Марино, скопско, бил нарушен јавниот ред и мир...
Локално

Го тепале во ноќен клуб: Скопјанец изел ќотек од две лица

Никола Осило
На 26.04.2019 год. во 05.30 часот Ф.С. (19) од  Скопје пријавил декаво 04.30 часот во ноќен клуб лоциран на ул. Анастас Митрев од страна на...
Локално

Неколку женски лица тепале девојка пред ноќен клуб во центарот на Скопје

Никола Осило
На 14.04.2019 година во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот...
Локално

Скопјанка истепана во ноќен клуб

Никола Осило
На 08.04.2019 во 14.30 часот во Полициската станица Аеродром, Е.Т.(32) од Скопје пријавила дека на 07.04.2019 околу 04.00 часот во ноќен клуб на улица „Анастас...
Локално

Кумановец претепан пред ноќен клуб во Скопје

Никола Осило
На 24.03.2019 година во 03,10 часот во СВР-Скопје А.А.(43) од Куманово пријавил дека истиот ден околу 01,55 часот во ноќен клуб на улицата “Кеј 13-ти...
Локално

Четири лица тепале двајца во ноќен клуб во Скопје

Никола Осило
Дваесет и петгодишниот скопјанец С.С. вчера во 02:50 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје пријавил дека истиот ден околу 02:30 часот на улицата „Димитрија Чуповски“ во ноќен клуб додека...
Локално

Петмина нападнати од група пред ноќен клуб во Скопје

Никола Осило
На 17.11.2018 година е пријавено дека околу 23.40 часот во Скопје пред ноќен клуб на улица „Димитрије Чуповски“, П.Т.(18), Н.С.(18), Н.С.(18) и две 17 годишни...
Локално

Газда на ноќен клуб претепал стружанец

Никола Осило
Надворешната канцеларија за криминалистички работи Струга поднесе кривична пријава против Е.П.(47) од Струга за сторено кривично дело „тешка телесна повреда”, информира МВР. На 09.09.2018 година...
Локално

Полицајци со истрели смирувале насилници пред диско во Ресен

Никола Осило
На 28.08.2018 година во 03.15 часот по претходна пријава за нарушен јавен ред и мир во ноќен клуб во Ресен, полициски службеници од Полициската станица...