еМагазин

Tag : Нордам

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер за пожарот во Нотр-Дам: „Везе за Нотр-Дам, а нема еден твит за македонските цркви и манастири“

Никола Осило
Лавина рекации на социјалните мрежи има по пожарот во Нотр-Дам во Париз. Граѓани изразуваат жалење за катастрофата што му се случи на светското културно наследство,