еМагазин

Tag : обвинувања

Македонија ТОП СТОРИИ

Силјановска за омаловажувањата дека син ѝ свирел на кавал во парк: Јас сум горда на Павле

Редакција
Почнува валканата кампања за претседателските кандидати, а на тапет е синот на професорката Гордана Силјановска Давкова, Павле што воопшто не е коректно, а во најмала...
Македонија

Јовески апелираше да не се обвинува возачот на автобусот, додека не заврши истрагата

Редакција
Обвинителството не може конкретно во овој момент да ја посочи одговорноста на лице за сообраќајната несреќа кај Ласкарци, се прибираат докази и во оној момент...