еМагазин

Tag : одговор

Македонија ТОП СТОРИИ

Силјановска за омаловажувањата дека син ѝ свирел на кавал во парк: Јас сум горда на Павле

Редакција
Почнува валканата кампања за претседателските кандидати, а на тапет е синот на професорката Гордана Силјановска Давкова, Павле што воопшто не е коректно, а во најмала...
Македонија

Мицкоски: Погрешен одговор е полош отколку никаков одговор

Редакција
Погрешен одговор е полош отколку никаков одговор, изјави претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ на новинарско прашање дали ВМРО-ДПМНЕ ќе води кампања против референдумот или за бојкот...