еМагазин

Tag : јога

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) „На јога со Гога“: Силјановска се релаксира во Охрид

Редакција
Претседателскиот кандидат на опозицијата, Гордана Силјановска Давкова денеска организираше едночасовна јога дружба на зелената површина покрај плажата Куба Либре во Охрид. Кампањата започна вчера, па...
ЖИВОТ

Денеска Силјановска кани: „На јога со Гога“ на плажата Куба Либре

Редакција
Претседателскиот кандидат на опозицијата Гордана Силјановска Давкова денеска кани на јога, а настанот на нејзиниот фејсбук-профил е насловен како „На јога со Гога“. „Сите јогисти...