еМагазин

Tag : Ohrid calling

БАШ НИ Е ЌЕФ

Авалон продукција со признание за голем придонес за работата во областа на туризмот

Редакција
По повод Светскиот ден на туризмот- 27-ми септември, Авалон продукција доби признание за фестивалот Ohrid calling како Најуспешна туристичка манифестација во 2018 година, информираат од...