еМагазин

Tag : џокер

Балкан

(Фото) Ципрас за интервенција на полицијата за „Џокер“: НД нè врати во 60-тите години, а можеби и уште поназад

Редакција
За интервенцијата на полицијата во две кина во Атина за време на проекцијата на филмот „Џокер“ реагираше и поранешниот грчкиот премиер Алексис Ципрас, кој преку...
Балкан ТОП СТОРИИ

Филмот „Џокер“ ја стресе Грција: Полиција упадна во две кина и вадеше малолетници

Редакција
Филмот „Џокер“ кој руши рекорди на гледаност ширум светот и досега го виделе речиси еден милион Грци, предизвика скандал во Грција, јавува дописникот на еМагазин...