еМагазин

Tag : оланд

Свет ТОП СТОРИИ

Што открија Викиликс и Асанж: САД шпионирале тројца француски претседатели

Редакција
По апсењето на Џулијан Асанж, еМагазин во серијал Ве потсетува на најголемите откритија на Викиликс. САД шпионирале тројца француски претседатели Во јуни 2015 година, Викиликс...