еМагазин

Tag : Јордан Мијалков

Локално

Скопјанец превртувал маси и се заканувал во ноќен клуб на улица Јордан Мијалков

Никола Осило
На 11.01.2019 година околу 04.00 часот било пријавено дека пред ноќен клуб на улица „Јордан Мијалков“ во Скопје непознато лице им се заканувало по животот
Локално

(Видео) Голем пожар во продавница за гуми на улица Јордан Мијалков во Скопје

Никола Осило
Граѓани на социјалните мрежи постираат фотографии и видеа од голем пожар во продавница за гуми на ул. Јордан Мијалков (поранешна Железничка) во Скопје. Поради пожарот