еМагазин

Tag : Јосипа лисац

Балкан

(Видео) Кривична пријава за Јосипа Лисац за начинот на кој ја отпеала хрватската химна

Редакција
Бошко Жупановиќ, сопственик на порталот liburnija.com поднел предлог за покренување кривична пријава против Јосипа Лисац поради начинот на кој ја отпеала хрватската химна при неодамнешната...