еМагазин

Tag : основачи

ТОП СТОРИИ Убава приказна

Млади успешни претприемачи од Македонија: Основачите на CodeWell со награда во Варшава

Редакција
Синоќа се одржа гала церемонијата во Варшава организирана од страна на Европските Бизнис Награди по повод доделување на наградите за најдобри компании и претприемачи во...