еМагазин

Tag : Пандорина кутија

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Можни ли се нови „сочни бомби“ по кулминацијата на случајот „Рекет“?

Никола Осило
Случајот „Рекет“ повторно ја стресе македонската јавност откако вчера надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција донесе наредба...