еМагазин

Tag : персоналец

Бизнис ТОП СТОРИИ

Кои фирми ќе бидат ослободени од персоналец и данок на добивка за март, април и мај

Редакција
На владина седница е усвоена Уредба со законска сила за примена на Законот за даночна постапка за време на вонредна состојба, како мерка за поддршка...