еМагазин

Tag : Пол ван Дајк

Забава

Вечерва бесплатна журка со Пол ван Дајк во скопски Аеродром

Редакција
Диџејот Пол ван Дајк вечер ќе настапи во паркот „Авионче“ покрај кејот на Вардар во Општина Аеродром. Неговиот настап се очекува да почне во 22...