еМагазин

Tag : полициска екипа

Локално

Убиен маж и тешко повредена жена по семејна расправија во Кочани

Никола Осило
Маж од Кочани починал, а неговата сопруга е тешко повредена по семејна расправија. Настанот се случил ноќеска во куќа на улицата „Климент Охридски“ во Кочани,...