еМагазин

Tag : полномоштво

Македонија

Адвокатите му го откажаа полномошното на Груевски за „Титаник“

Редакција
Со изведување на материјални докази во Кривичниот суд во Скопје денеска продолжи судењето за случајот за изборни нерегуларности „Титаник“ на Специјалното јавно обвинителство. Претседател на