еМагазин

Tag : понуди

Бизнис ТОП СТОРИИ

Околу 30 проценти од граѓаните ја одбија понудата на банките да одложат плаќање на кредити

Редакција
Помеѓу 30 и 40 отсто од граѓаните не ја прифаќаат понудата на банките за одложување на плаќањето на обврските. Кај некои банки веќе рокот за...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Саем на мебел на нова локација и во нови современи хали

Редакција
Долгоочекуваниот Саем за мебел, конечно, на задоволство на сите ќе се одржи од 9 до 14 октомври, на нова локација – комплекс ВИП Арена Борис...