еМагазин

Tag : поротничка

Македонија ТОП СТОРИИ

И судењето за „ТНТ“ ќе стартува од почеток, поротничка поднесе неотповиклива оставка

Редакција
Судењето за предметот „ТНТ“ за уривањето на комплексот „Космос“ на инвеститорот Фијат Цановски се враќа од почеток, откако еден од членовите на судечкиот совет дал...