еМагазин

Tag : После Часови

Локално

Објавена програмата на „После часови“!

Редакција
Уште само неколку дена не делат од второто издание на После Часови! На огромно задоволство на сите родители, деца и млади на 14ти и 15ти...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Второ издание на „После часови“ на 14 и 15 септември во Градски парк во Скопје

Редакција
Септември е месецот на нови почетоци, а најдрагиот почеток е исполнет со силен детски џагор, стартот на новата учебна година и настанот кој на едно...