еМагазин

Tag : правосмукалка

ЖИВОТ

Вашето дете расте и веќе се подготвува за на училиште, а Вашата Samsung гаранција сѐ уште трае

Редакција
Модерната технологија, со брз ритам постојано ни носи толку многу поволности што е тешко да го замислиме животот без истата – oд самиот мобилен уред...
ТОП СТОРИИ ЧИСТА ОКОЛИНА

(Фото) Цела опрема за стан фрлена во Охридско Езеро: И делови од правосмукалка и перална пронајдени на дното

Редакција
Нуркачкиот клуб „Акватек“ на дното на Охридското Езеро пронајде делови од правосмукалка и перална (смукувач и бубањ) лоцирани кај крајбрежјето во близина на Мостот на...