еМагазин

Tag : празничен возен ред

Локално

Празничен возен ред на автобусите на ЈСП

Редакција
Автобусите од јавниот превоз за време на новогодишните и божиќните празници ќе сообраќаат по изменет возен ред, а изменето работно време ќе има и жичарницата...