еМагазин

Tag : пријатели

Да помогнеме

Утре во Зоолошка: Хуманитарен базар за бездомните крзнени пријатели

Никола Осило
Многу кучиња чекаат да го најдат својот дом, многу од нив чекаат лекување, операции, храна, топли ќебенца, куќички. Во недела (03.03), од 12:00-15:00, во ЗOO...
Забава

(Фото) Кој дојде на роденденот на Лила во „Скопски мерак“

Редакција
Водителката Лила Филиповска синоќа го прослави својот 47. роденден во друштво на пријатели и роднини. Забавата се одржа во „Скопски мерак“, а многу од нејзините...