еМагазин

Tag : прилив

Бизнис

Туристите во Македонија во првиот квартал потрошиле 64,7 милиони долари

Редакција
Шеесет и четири милиони американски долари потрошиле во првите три месеци од годинава туристите на патувања во Македонија, соопшти Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот....