еМагазин

Tag : приватен сектор

Бизнис

Почна со работа кол центарот за компаниите и граѓаните, за сите информации за економските и другите мерки за корона вирусот

Редакција
Владата денеска го пушти во употреба првиот контакт центар наменет за поддршка на бизнисот и граѓаните во врска со економските прашања во услови на справување...