еМагазин

Tag : Проект среќа

БАШ НИ Е ЌЕФ

Отворено првото бесплатно училиште за музика, уметности и вештини за деца во социјален ризик

Редакција
Здружението „Проект Среќа“, месецот на детето- ноември, го започна со долгоочекуваниот проект- Прво бесплатно училиште за музика, уметности и вештини „Гитари дирки и свирки“. Целта...
Да помогнеме

Хуманитарен настан „Шампионите за вас“: Дружење со Антиќ, Манасков, Миркуловски, Недев и Муса

Редакција
Утре (четврток 21 јуни) од 17 до 20  часот во Парк Хотел и Спа, Ресторан Фор на летната тераса, во Скопје, ќе се одржи акцијата...