еМагазин

Tag : прогласување

БАШ НИ Е ЌЕФ

НЛБ Банка „Најдобра банка во Македонија за 2018 година“

Редакција
На 29-ти ноември во Лондон, НЛБ Банка е прогласена за Најдобра банка во Македонија за 2018 година од страна на угледниот финансиски магазин „The Banker“,...