еМагазин

Tag : пролонгирање

Македонија

Пролонгиран почетокот на „Титаник 2“, се чека Мијалков

Редакција
Сашо Мијалков се уште не е дојден во судот на рoчиште за „Титаник 2“ поради процедурите потребни за да се спроведе од затворот „Скопје“ по...