еМагазин

Tag : пукал

Локално

Скопјанец пукал кон момчиња по расправија за долгови

Редакција
Педесет и едногодишниот скопјанец К.И. синоќа пред маркет на ул.„Лазо Трповски“ во Скопје пукал кон Б.Б. (23) и Р.Б. (20), откако претходно се расправале поради нерасчистени должничко-доверителски