еМагазин

Tag : Рами Малек

Забава ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Кој се доби Оскар

Редакција
Филмот „Зелена книга“, вистинска приказна за црн пијанист, ја освои главната награда на американската Академија за филмски уметности – Оскарот за најдобар филм. Мексиканскиот режисер...